Volné pracovní místo truhlář

aktivní
Jiří Šesták
Místo pracoviště
Skorkov
Pracovní poměr
Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou
Hrubý plat
20.000 až 25.000

výroba nábytku na zakázku, nákres a realizace nábytku, montáže u zákazníka

Požadujeme

Hledáme šikovného truhláře do zakázkové výroby. Vyučení v oboru nebo praxe v oboru jsou vítány, stejně jako odborné znalosti s výrobou nábytku. Praxe na CNC stoji výhodou. Jsme zavedená nábytkářská firma se sídlem ve Skorkově u Brandýsa nad Labem.

Nabízíme

Nabízíme zajímavou a inspirující práci v zakázkové výrobě nábytku.

Příspěvek na dopravu a obědy.

Podobné nabídky práce

Truhlář, přípravář pro atypickou výrobu
• výroba atypických prvků s důrazem na detail • výroba dýhovaného nábytku (vlastní lis) i nábytku z lamina, práce s masivem • montáže u zákazníka
JOBSYSTEM s.r.o. středočeský kraj Plný úvazek
týden
Truhlář/modelář/čalouník
Náplň práce: - výroba kompozitů (práce s laminační pryskyřicí) - tvorba nástřihů podle výkresové dokumentace - příprava povrchu pro lepení - lepení a skládání vrstev materiálu do forem Požadujeme: - SOU v technickém oboru nebo zk ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Praha, Středočeský kraj Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
Servisní technici
Místo výkonu práce: Jičínská č.p. 414 Mladá Boleslav III 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: osobně, emailem: <!--poslatEmail--> nebo telefonicky: <!--poslatEmail-->, <!--poslatEmail-->Vyhláška 50/1978 Sb. par. 6 - výhodou, ...
ČERPADLA VRCHLABÍ s.r.o. Jičínská 414, Mladá Boleslav Plný úvazek
dnes
Truhláři (modeláři)
Místo výkonu práce: Kolomuty č.p. <!--poslatEmail-->Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: telefonicky: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> Výroba polystyrenových modelů pro slévárenství.
SYSCO s.r.o. 67, Kolomuty Plný úvazek
dnes
ODBORNÍCI NA VÝSTAVBU DŘEVĚNÝCH DOMŮ
ODBORNÍCI NA VÝSTAVBU DŘEVĚNÝCH DOMŮ - místo výkonu: Středočeský kraj. Upřesňující informace: odborník na výstavbu dřevěných domů (roubenek). Požadavky: hlavní podmínkou je samostatný dovoz montážních kompletů dřevěných domů z Rus ...
KOVARO Group s.r.o. Plný úvazek
aktivní
Stavební dělníci
Místo výkonu práce: U masokombinátu č.p. <!--poslatEmail-->Kosmonosy Prvotní kontakt: tel.: <!--poslatEmail-->(8-15hod), e-mail: <!--poslatEmail--> Požadavky: ŘP skupiny B, zkušenosti ve stavební výrobě
STASYPRO CZ s.r.o. U masokombinátu 1242, Kosmonosy Plný úvazek