Volné pracovní místo  Tvorba tenderů - logistika

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Mezinárodní logistická společnost zabývající se kamionovou leteckou a námořní přepravou skladováním a distribucí vyhlašuje výběrové řízení na níže uvedenou pracovní pozici. Čísla vzorce a Excel jsou Vaší silnou stránkou? Ovládáte anglický jazyk? Potom jste náš člověk!

Náplň práce:

kalkulace cenových nabídek
tvorba a optimalizace cenových kalkulací
příprava dokumentace a podkladů pro výběrová řízení/cenové nabídky

Požadujeme:

možno absolvent (obor statistika ekonomika finance)
SŠ/VŠ vzdělání
znalost práce na PC na velmi pokročilé úrovni
pokročilé zkušenosti s prací v Excelu (tvorba a použití vzorců)
znalost AJ na komunikativní úrovni + znalost 2. cizího jazyka výhodou
analytické myšlení
praxe v problematice kalkulací cen výhodou
zodpovědnost pečlivost systematičnost přesnost

Nabízíme:

zázemí perspektivní mezinárodní logistické firmy
trvalý pracovní poměr
možnost školení v zahraničí
místo výkonu práce Kladno
nástup dohodou

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis