Volné pracovní místo  Týmová a osobní asistentka do advokátní kanceláře s AJ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 38 000–40 000 Kč / měsíc

Hledáte stabilní práci ve špičkové právní kanceláři a je pro vás důležité přátelské pracovní prostředí a profesionalita?

Prestižní česká advokátní kancelář hledá do svého týmu Osobní/-ho asistenta/-ku s angličtinou, který/-á by administrativně podporoval/-a jednoho z partnerů a jeho tým právníků a koncipientů.

Náplň práce
Podpora jednoho z partnerů kanceláře
Administrativní podpora týmu právníků
Zadávání smluv do systému a práce v interních systémech
Komunikace s klienty
Příležitostná podpora pro přípravu marketingových akcí
Příprava podkladů pro fakturaci
Zajišťování podkladů pro jednotlivá řízení
Vyřizování korespondence, zajišťování administrativy

Požadujeme

Administrativní zkušenost nutností
Min. SŠ vzdělání
Rodilý mluvčí v ČJ a AJ na dobré komunikativní úrovni
Znalost práce s MS Office (Word, Excel)
Zvládání více úkolů najednou, dobrý time management
Reprezentativní a komunikativní osobnost
Příjemné vystupování
Možnost dlouhodobé spolupráce

Nabízíme

Zázemí významné společnosti
Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
Zajímavou mzdu a benefity (Multisport karta, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené)

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Týmová a osobní asistentka do advokátní kanceláře s AJ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Lucie Dujardin-Bazier z ASPIRA Recruitment s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Týmová a osobní asistentka do advokátní kanceláře s AJ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.