Volné pracovní místo  TÝMOVÁ ASISTENT/KA SE ZNALOSTÍ AJ - vhodné pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 13-12-203822. Hovoříte anglicky? Nemáte moc zkušeností a hledáte praxi v administrativě? Pečlivost a strukturovanost Vám nečiní potíže? Umíte udržovat pořádek v dokumentech? Pojďte rozšířit tým jedné mezinárodní společnosti z oblasti IT. Hledáme šikovné kandidáty, kteří hledají administrativní zkušenost.<br/>
<br/>Vaše náplň práce bude zahrnovat zejména:<ul>
<li> každodenní práce v systému SAP</li>
<li> vyřizování objednávek</li>
<li> komunikace s interním klientem a jejich podpora </li>
<li> tvorba reportů, statistik</li>
<li> komunikace s ostatními oddělením společnosti (v anglickém jazyce)</li>
<li> ad hoc administrativní úkoly</li>
</ul>
<br/>Nástup: půlka června (smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení)<br/>
<br/>Lokalita: Praha 4 (hned u metra)

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ</li>
<li> angličtina na dobré úrovni je nutná (každodenní komunikace v anglickém jazyce uvnitř společnosti)</li>
<li> zkušenost se SAP je velkou výhodou </li>
<li> uživatelská znalost MS Office</li>
<li> pečlivost</li>
<li> schopnost udržovat pořádek v dokumentech, spolehlivost</li>
<li> zájem o administrativní pozice</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stravenky </li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> lékařská péče</li>
<li> příspěvek na penzijní a životní pojištění</li>
<li> školení</li>
<li> přátelská a otevřená společnost s relaxační zónou</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.