Volné pracovní místo  Účetní – Hradec Králové

Lokalita a další
Vzdělání Základní

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Hradci Králové hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici účetní.

Náplň práce:
  • účtování přijatých tuzemských a zahraničních faktur
  • evidence zálohových a proforma faktur, včetně jejich zaúčtování
  • znalost daňové problematiky – DPH, daň z příjmu, intrastat
  • správa saldokonta dodavatelů
  • sestavování reportů mateřské společnosti v dané oblasti
  • zpracování výkazů pro ČSÚ

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oboru min. 2 roky
  • orientace v oblasti účetnictví a daňové problematice
  • znalost práce na PC ( MS Office)
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • základní znalost angličtiny podmínkou

Nabízíme

  • zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • práce v perspektivní oblasti
  • možnost profesního růstu
  • dobré mzdové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • sociální výhody
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu použijte odpovědní formulář
Více pracovních příležitostí naleznete na použijte odpovědní formulář kde se také můžete zaregistrovat.
DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VÁS!