Volné pracovní místo  ÚČETNÍ – ref. č. S 200

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro zajímavou zahraniční společnost působící v oblasti farmacie hledáme ÚČETNÍ

Stručný popis pozice:
  • vedení účetnictví a.s. (např. veškeré doručené a vydané faktury, evidence majetku apod.)
  • zodpovědnost za komplexní zpracování účetní agendy a zaúčtování všech účetních případů vznikajících při činnosti společnosti s respektováním všech zákonů upravujících tuto problematiku (včetně DPH, silniční daně, zpracování roční závěrky a daňového přiznání) zpočátku ve spolupráci s externí účetní společností
  • měsíční uzávěrka
  • příprava roční uzávěrky
  • ověření náležitostí účetních dokladů po stránce věcné a daňové
  • sledování úhrad faktur a příprava úhrad faktur (elektronické bankovnictví)
  • sledování faktur po splatnosti
  • vyhotovení standardních i nestandardních přehledů či zprávy o hospodaření
  • spolupráce na provádění nákladových a cenových kalkulací
  • komunikace s dodavateli, daňovými poradci, auditory a mateřskou společností v zahraničí
  • běžné administrativní záležitosti

Výhodou by pro Vás byla:
  • praxe v oblasti controllingu
  • znalost účetního softwaru Money

Nástup:dohodou
Pracoviště: Brno

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • min. 3 roky praxe v oblasti podvojného účetnictví
  • samostatnost, spolehlivost, pracovitost, přesnost, logické myšlení, zodpovědnost, flexibilita, práce v termínech
  • dobré komunikační schopnosti
  • aktivní a tvůrčí přístup k řešení problémů
  • ochota neustále se učit a sdílet znalosti
  • dobrá orientace v číslech
  • dobrá orientace v české daňové legislativě
  • dobrá uživatelská znalost programů MS Office (především Excel, Outlook); schopnost rychlé orientace v účetních programech
  • aktivní znalost anglického jazyka (ústně i písemně)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • náročnou, smysluplnou, perspektivní a zajímavou práci v mezinárodní farmaceutické společnosti
  • odborný a osobní růst
  • podporu vzdělávání a rozvoje
  • příjemné pracovní prostřední
  • zajímavé finanční ohodnocení

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".