Volné pracovní místo  Účetní AJ+NJ #6317454

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, mezinárodní společnost, kandidáty/kandidátky na pozici:

ÚČETNÍ AJ+NJ

Popis pozice / Náplň práce:
· Zodpovědnost za vedení účetnictví jednoho zahraničního subjektu, včetně přípravy účetní knihy,zpracování faktur,
příprava týdenních plateb a měsíčních přiznání DPH
· Příprava čtvrtletních reportů a roční uzávěrky
· Zajištění správného a včasného zapisování faktur, schválení a evidence do interního systému
· Každodenní kontrola účetní knihy
· Podpora finančního kontrolora ve všech formách vykazování a zajištění dodržení všech vnitřních a vnějších účetních
postupů a termínů

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· VŠ, SŠ vzdělání ekonomického směru
· 3 roky praxe v účetnictví
· Výhodou znalost německých, rakouských účetních standardů
· Výborná znalost anglického a německého jazyka
· PC velmi dobrá znalost
· Výborné ústní a písemné dovednosti
· Odolnost vůči stresu, schopnost pracovat pod tlakem
· Schopnost samostatné a týmové práce

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
· Systém zaměstnaneckých výhod
· Plnou podporu při profesním rozvoji a vzdělávání
· Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
· Práci na plný pracovní úvazek
· Nástup možný ihned
· Místo výkonu práce: Praha

Jiná sdělení

Pokud máte zájem o tuto pracovní příležitost, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.