Volné pracovní místo  Účetní - Dejvice

Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, jednu z největších a nejstarších technických vysokých škol v Evropě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe v oboru min. 3 let
  • komplexní znalost podvojného účetnictví
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel)
  • samostatná, zodpovědná, otevřená a vstřícná osobnost
  • aktivní, systematický a pečlivý přístup k práci
  • odolnost vůči stresu, časová flexibilita v době účetní závěrky
  • organizační a komunikační schopnosti, ochota učit se novým věcem
  • znalost VŠ prostředí výhodou
  • znalost účetního programu iFIS výhodou

Náplň práce:

  • sledování a kontrola správného čerpání budgetu u přidělených projektů
  • kontrola dodržování pravidel a interních procesů
  • podílení se na sestavení měsíčních a ročních závěrek a podkladům k nim
  • kontrola náležitostí daňových dokladů a jejich evidence
  • inventarizace přidělených rozvahových účtů
  • činnosti dle potřeb a pokynů vedoucího oddělení
  • spolupráce při auditu

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • stabilní zázemí prestižní univerzity
  • možnost profesního růstu
  • pracoviště v blízkosti metra stanice Dejvická
  • finanční ohodnocení dle zkušeností
  • nástup: ihned nebo dohodou
  • notebook
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování
  • vzdělávací kurzy, školení
  • firemní školka
  • občerstvení na pracovišti
  • možnost občasné práce z domova
  • místo výkonu práce: Praha - Dejvice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Firemní školka
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova
  • Dovolená více než 5 týdnů

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.