Volné pracovní místo  Účetní - junior

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro úspěšnou obchodní společnost působící na trhu dentálních potřeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici ÚČETNÍ – JUNIOR, region Praha 3

NÁPLŇ PRÁCE:
  • účtování faktur
  • účtování pokladních dokladů
  • starost o agendu pohledávek
  • vyřizování drobných administrativních úkolů
  • kontakt s klienty (upomínky)
  • správa smluv
  • příprava podkladů pro mzdy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru (nejlépe absolvent OA nebo SEŠ)
  • min. 1 rok praxe v oboru
  • orientace v účetní problematice
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • odolnost vůči stresu a zátěži, spolehlivost, pečlivost, přesnost, analytické schopnosti, týmový hráč, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • zodpovědnou práci v dynamické společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • zázemí prosperující společnosti
  • balíček zaměstnaneckých výhod

Nástupní plat: 22 – 25 tis. Kč
Nástup : ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".