Volné pracovní místo  Účetní (Praha 1)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, developerskou společnost, hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici: Účetní

Náplň práce:
  • kontrola přidělených účtů a hlavní knihy
  • účtování přijatých a vydaných faktur a pokladních dokladů
  • správa a účtování banky
  • komunikace s dodavateli, saldo-konta, odpisy
  • účtování majetku
  • roční účetní uzávěrka

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • praxe v účtování alespoň 2 roky
  • základní znalost AJ (chuť dále se v AJ vzdělávat)
  • pečlivost
  • spolehlivost
  • flexibilita

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • vzdělávání (kurzy AJ)
  • odpovídající platové ohodnocení

Plat: cca 25 000,- Kč
Nástup: možný ihned
Lokalita: Praha 1

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".