Volné pracovní místo  ÚČETNÍ s Aj

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta se sídlem v Ústí nad Labem hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici:

Náplň práce:
  • finanční reporty, účetní uzávěrky, měsíční výkazy
  • účtování pohledávek, závazků, majetku
  • dohled nad účetními operacemi
  • vedení pokladny, účetní evidence, kontrola dat
  • zpracování veškerých daní

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • prokazatelnou praxi min. 3 roky v oblasti účetnictví - podmínkou!
  • komunikativní znalost AJ - podmínkou!
  • orientaci v daňové problematice nutností
  • znalost a zkušenost se SW SAP, Hyperion (výhodou)
  • znalost standardů IFRS
  • řidičský průkaz sk. B
  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost profesního rozvoje a seberealizace
  • soustavné vzdělávání, možnost výuky anglického jazyka
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na stravování, sportovní aktivity, penzijní připojištění

Jiná sdělení

Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem
Možnost nástupu: IHNED

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".