Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  ÚČETNÍ SENIOR

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné

Pro našeho klienta - významnou a prestižní nadnárodní obchodní společnost se sídlem na P4 - hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici ÚČETNÍ SENIOR. Jde o nově vzniklé pracovní místo, kandidát na dané pozici by měl mít potenciál zastupovat hlavní účetní v případě její nepřítomnosti a kromě profesních znalostí je nutná i znalost AJ nebo NJ na dobré úrovni - denně komunikuje s centrálou v zahraničí. Ideálně má daný kandidát/ka zkušenosti z Big 4 či u podobných zaměstnavatelů, příp. 4 a více let ve firmě, kde měl/a na starosti kompletní účetnictví.

Náplň práce:

  • vede kompletní účetnictví včetně účetních závěrek
  • sleduje změny daňových zákonů a účetních předpisů a aplikuje je do praxe
  • zpracovává statistické výkazy
  • měsíčně odsouhlasuje pohledávky a závazky
  • kontroluje zaúčtování dohadných položek
  • kontroluje zaúčtování položek časového rozlišení
  • připravuje a kontroluje vratky DPH
  • kontroluje správnost účetních dokladů
  • kontroluje detaily rozvahových účtů
  • zodpovídá za správný a včasný měsíční propočet DPH (+ souhrnné hlášení)
  • kontroluje výpočty a zaúčtování silniční daně
  • vede doklady pro přípravu daně z příjmů
  • připravuje podklady pro audit a daňové přiznání
  • průběžná kontroluje a zpracovává účetní doklady
  • kontroluje zaúčtování měsíčních vyúčtování zaměstnanců společnosti
  • kontroluje zaúčtování vyúčtování pracovních cest

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti za pozici senior/hlavní účetní (vedení kompletní účetní agendy) alespoň 4 roky, příp. min. 2 roky praxe ve „velké čtyřce“
  • výborná znalost české účetní a daňové legislativy
  • pokročilá znalost Aj/Nj – využívá při komunikaci s mateřskou společností
  • smysl pro dodržování termínů, věcnou správnost
  • zodpovědnost, svědomitost, pečlivost
  • velmi dobrou znalost práce na PC

Nabízíme

  • Práci pro známou a prestižní společnost
  • Pracovní pomůcky (ntb...)
  • Vícečlenný stabilní kolektiv
  • Dobré platové ohodnocení
  • Slevu na firemní produkty
  • Vzdělávání a profesní růst

Jiná sdělení

CV zasílejte v českém a anglickém/německém jazyce pomocí volby "odpovědět".

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás