Volné pracovní místo  Účetní - senior

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Brně, hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní - senior:

Náplň práce:
  • zaúčtování a kontrola účetních operací společnosti
  • zpracování podkladů pro fakturaci a příprava faktur
  • plánování a analýzy
  • vedení teamu finančního oddělení – 2-4 lidi
  • navrhování zlepšení procesů a chodu finančního oddělení
  • komunikace s dodavateli a interními zákazníky
  • firemní reporting
  • vedení přehledu majetku
  • administrativni práce na finančním oddělení

Požadujeme

Požadavky:
  • nejméně 3 roky praxe v účetnictví
  • velmi dobré zkušenosti s účtováním, s účetní legislativou
  • znalost US GAAP výhodou
  • znalost systému Oracle nebo SAP výhodou
  • velmi dobrá znalost legislativy v oblasti účetnictví
  • analytické myšlení, pečlivost
  • flexibilita, samostatnost
  • komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme

Nabízíme:
  • zajímavou práci v prestižní mezinárodní společnosti
  • možné zaškolení v zahraničí
  • podporu profesního rozvoje a růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení

Jiná sdělení

Pokud Vás výše uvedená pracovní pozice zaujme, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v elektronické podobě na adresu použijte odpovědní formulář