Volné pracovní místo  Účetní SR

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významný nadnárodní obchodní řetězec hledáme vhodného kandidáta na pozici účetní.

Náplň práce:
  • vedení kompletního účetnictví pro slovenskou společnost
  • měsíční závěrky
  • tvorba tabulek v excelu
  • příprava podkladů pro auditory a daňové kontroly
  • koordinace aktivit spojených se Slovenskem
  • příprava podkladů pro auditory

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • minimálně 2 roky praxe (praxe v SK účetnictví výhodou)
  • velmi dobrou znalost účetnictví a daní
  • uživatelskou znalost práce s PC, znalost programu SAP výhodou
  • týmového hráče s pozitivním myšlením
  • komunikativní osobnost
  • znalost slovenského jazyka
  • znalost NJ, AJ výhodou

Nabízíme

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • samostatnou práce
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, stravenky, slevy, možnost výuky jazyků)

Nástup: ihned nebo dohodou
Plat: velmi dobré platové ohodnocení
Lokalita: Praha 4

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".