Volné pracovní místo  Účetní v mezinárodní společnosti – vhodné pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské

O firmě

Ref. č.: 20-28-217565. Je svět čísel to, co Vás láká? Máte výborné analytické dovednosti, jste precizní a rádi by jste nastartovali svou kariéru prací pro mezinárodní společnost? Ovládáte anglický jazyk a komunikace se zahraničím pro Vás není problém? Potom čtěte dále!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Zpracování, kontrola a účtování faktur</li>
<li> Kontrola zpracované měsíční účetní uzávěrky </li>
<li> Spolupráce na auditu účetních závěrek s účetním týmem</li>
<li> Zpracování požadovaných reportů, statistik a analýz</li>
<li> Monitoring rekonciliací účtů </li>
<li> Komunikace s pobočkami v zahraničí</li>
<li> Sledování finančních ukazatelů</li>
<li> Práce s účetním systémem</li>
</ul>

Požadujeme

Vhodný kandidát má tyto předpoklady:<br/>
<ul>
<li> Středoškolské vzdělání ekonomického směru nebo vysokoškolské vzdělání zaměřené na finance nebo účetnictví</li>
<li> Zkušenost z účetního oddělení velkou výhodou</li>
<li> Přehled v oblasti účetnictví a daňových zákonů</li>
<li> Výborná úroveň angličtiny pro každodenní komunikaci slovem a písmem</li>
<li> Velmi dobrá znalost MS Office, především MS Excel</li>
</ul>

Nabízíme

Benefity:<br/>
<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Straveny</li>
<li> Sick days</li>
<li> Aktivní využití jazyků</li>
<li> Možnost kariérního růstu</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.