Volné pracovní místo  Účetní všeobecná Královéhradecký kraj

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • kompletní vedení účetnictví společnosti o 5 lidech
  • zpracování jednoduchého i podvojného účetnictví
  • účtování silniční daně DPH mzdové agendy
  • komunikace s úřady a zajištění podkladů pro úřady
  • administrativa spojená s účetnictvím
  • zpracování roční účetní uzávěrky

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • praxe 2-3 roky na pozici všeobecné účetní
  • účtování v programu POHODA (značnou výhodou)
  • znalost účtování podvojeného i jednoduchého účetnictví
  • zpracování a účtování DPH silniční daně
  • účtování a zpracování vydaných a přijatých faktur
  • znalost zpracování a účtování mezd
  • preciznost spolehlivost loajalitu aktivní přístup k práci
  • logické uvažování
  • řidičský průkaz sk B + automobil na cesty do práce (lokalita není dostupná MHD)

Nabízíme:
  • pracovní uplatnění u zavedení společnosti na českém trhu s více jak 15letou tradicí
  • uplatnění na HPP
  • dobré platové podmínky
  • 4 týdny dovolené zajištěný dovoz závodního stravování
  • pracovní doba PO-PÁ od 6 do 15h event. déle dle potřeby
  • nástup dle domluvy

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte zkušenosti na pozici všeobecné účetní? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".