Volné pracovní místo  ÚČETNÍ

Firma ODEON a.s.
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Menší česká společnost, která se zabývá poskytováním ekonomických služeb včetně vedení účetnictví a archivací dokumentů, hledá pro svoje pracoviště v Praze 10, Strašnicích, spolupracovníka pro posílení pracovního týmu.

Popis pozice:
  • zpracování podvojného účetnictví (fakturace, účtování vydaných a přijatých faktur, banky, pokladny, event. také odpisy majetku a zpracování účetní závěrky)
  • zpracování přiznání k DPH vč. kontrolního a souhrnného hlášení
  • administrativní práce, zpracování podkladů pro účetnictví
  • práce na PC (Word, Excel), psaní textů a vyplňování tabulek

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • znalost podvojného účetnictví pro podnikatele, plátce DPH
  • znalost základní aktuální daňové legislativy
  • uživatelská znalost práce na PC – Word, Excel
  • znalost pouze českého jazyka, žádné další jazykové znalosti nejsou požadovány
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • samostatnost a pečlivost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • možnost práce na plný nebo na zkrácený pracovní úvazek dle dohody
  • flexibilní pracovní dobu dle dohody
  • motivující finanční ohodnocení v závislosti na znalostech, pracovních dovednostech a výkonech
  • práce v klidném prostředí a v malém kolektivu
  • příspěvek na stravování a další bonusy ze zaměstnaneckého fondu

Jiná sdělení

Nástup: dle dohody, možný ihned

V případě Vašeho zájmu a pokud splňujete výše uvedené požadavky, zašlete svou nabídku spolu s životopisem na e-mail: použijte odpovědní formulář

Pokud se Vám neozveme do 10 dní, nebyl/la jste vybrán/na do dalšího kola výběru.
Děkujeme Vám za odpověď.