Volné pracovní místo  Účetní

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

  • kontrola úplnosti a správnosti přijatých účetních dokladů
  • účtovaní faktur (zajištění schválení a zaúčtování přijatých faktur, evidence přijatých zálohových faktur, sledování splatnosti faktur), bankovních výpisů, vedení pokladny
  • zpracování DPH, zpracování daňového přiznání (silniční daň, daň z příjmu) pod vedením hlavní účetní
  • jednání s institucemi, reporting
  • správa a evidence
  • spolupráce při zpracování účetních uzávěrek
  • spolupráce s mzdovou účetní

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • dobrá znalost problematiky účetnictví, výhodou znalost daní
  • znalost obecně závazných předpisů vztahujících se k účetnictví
  • min 1 - 2 roky praxe v oblasti účetnictví
  • pokročilá znalost angličtiny
  • výborná znalost MS Office a znalost práce s účetním softwarem
  • důslednost, zodpovědnost, pozornost a pečlivost

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • různorodá náplň práce
  • využití Vašich odborných znalostí a získání dalších zkušeností
  • práce v přátelském kolektivu
  • systém zaměstnaneckých benefitů

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".