Volné pracovní místo  Účetní

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chtěli byste pracovat na zajímavé pozici v krásné lokalitě horského resortu a mít od zaměstnavatele možnost zvýhodněného bydlení přímo v areálu a užívat si hory zážitků, které daná lokalita nabízí? Nebo jste z blízkého okolí a hodilo by se Vám firemní auto nebo příspěvky na dopravu? Pak je tato pozice právě pro Vás.

Náplň práce:
  • Komplexního vedení účetnictví společnosti
  • Účtování složitějších operací, kontrola časového rozlišování a dohadných položek
  • Účtování položek účtové skupiny 4
  • Zpracování přiznání k DPH, silniční dani, majetkovým a ostatním daním
  • Příprava fyzických inventur majetku a zásob
  • Účetní výkaznictví – zpracování povinné statistiky
  • Kontrola dodržování harmonogramu sestavování účetní závěrky a vedení účetních knih
  • Spolupráce se státními orgány, zejména FÚ, KN apod.
  • Kontroly dodržování měsíční účetní uzávěrky, průběžných inventarizací účtů účetními
  • Spolupráce při auditu a při sestavení DPPO

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • 3 – 5 let zkušeností na pozici účetní
  • Znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
  • Znalost práce s PC – MS Office, Helios (výhodou)
  • Samostatná a komunikativní

Nabízíme

  • Práci pro úspěšný a známý horský resort
  • Služební automobil, mobil, notebook
  • Příspěvek na dopravu, možnost ubytování
  • Možnost home office
  • 5.týdnů dovolené
  • Odpovědnou práci v nádherné lokalitě a moderní pracovní prostředí
  • Zázemí stabilní a rostoucí firmy
  • Bodovou kartu v hodnotě 18 000 Kč s využitím po celém resortu
  • Výhodné stravování, 30% sleva na gastro napříč resortem

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.