Volné pracovní místo  Účetní

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Zajišťovat účtování faktur
Mít na starost bankovní výpisy, interní doklady
Řídit provádění účetních uzávěrek
Připravovat podklady pro platby do banky
Vykonávat další administrativní práce
Pracovat se statistickými daty pro účely hlášení
Vykonávat ostatní účetní operace dle pokynů nadřízeného

Požadujeme

Máte znalosti, ideálně i praxi v účetnictví a hledáte stabilní práci? Do mezinárodní firmy hledáme posilu účetního týmu. Znalost jazyka je výhodou! Zaškolení, pěkný plat 13x ročně, pružná pracovní doba, možnost home office.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Pěkná mzda a jeden plat ročně navíc
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Home office
Měsíční bonusy za docházku
Příspěvek na životko a penzijko
Hrazené jazykové kurzy
Zajímavé akce pro zaměstnance
Místo výkonu práce: region Bystřice nad P.

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

POŠLETE ŽIVOTOPIS A MY SE VÁM OZVEME S DETAILY.