Volné pracovní místo  Učitelka v mateřské školce – Praha - Sick days, Multisport karta, 8 týdnů dovolené

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Jste mezi dětmi ve svém živlu? Berete svou práci spíše jako koníček? Pak se nám přihlaste, rádi Vás mezi námi přivítáme!

Náplň práce
  • Péče, výchova a vzdělávání dětí od 3-6 let
  • Příprava programu školky, organizace výletů a aktivit
  • Komunikace s rodiči a vytváření příjemného prostředí

Požadujeme

  • Pedagogické vzdělání
  • Otevřenost, týmový duch
  • Mít radost ze spolupráce s dětmi

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení – 25.000 – 35.000 Kč – dle zkušeností a praxe
  • HPP
  • Multisport kartu
  • Sick days
  • 8 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Útulné prostředí menší soukromé školky
  • Stravování přímo v zařízení
  • Skvělé vedení i kolegy, se kterými se dá na všem domluvit
  • Datum nástupu dle dohody
  • Místo práce na Praze 5

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat Váš životopis, v opačném případě Vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Jakmile posoudíme, že se na pozici hodíte, ozveme se Vám telefonicky. Společně probereme detaily po telefonu a potom na osobním či online pohovoru.