Volné pracovní místo  ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRONIK - AŽ 30.000 CZK

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 11-30-223998. Elektronika a elektrika jsou Vaší prací a zároveň koníčkem? Máte zkušenosti z automotive? Disponujete platnou vyhláškou č. 50? <br/>
<br/>Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty na pozici: <br/>
<br/>ÚDRŽBÁŘ / ELEKTRONIK<br/>
<br/>NÁPLŇ PRÁCE:<ul>
<li> Údržba, opravy výrobního a technického zařízení</li>
<li> Opravy a údržba el. systémů budovy</li>
<li> Přestavby výrobních linek a přezkoušení funkce zařízení</li>
<li> Upozorňovat na možná rizika a nedostatky při montáži</li>
<li> Diagnostika závad strojního zařízení robotů ABB a Kuka</li>
<li> Dokumentace údržby</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Platná vyhláška 50/1978 Sb. §6</li>
<li> Velmi dobré znalosti elektrotechniky příp. elektroniky</li>
<li> Uživatelskou znalost PC</li>
<li> Praxi v oboru</li>
<li> Osobností předpoklady</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Cestování po Evropě v rámci podpory sesterských závodů</li>
<li> Komplexní zaškolení</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Stravenky</li>
<li> Možnost trvalého profesního růstu</li>
</ul>