Volné pracovní místo  ÚDRŽBÁŘ elektro/strojní

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o.
je členem skupiny podniků Schwartz Technical Plastic, předního evropského výrobce strojních součástí z technických plastů. Naše produkty dodáváme výrobcům strojů a strojních zařízení po celém světě. V mnoha odvětvích jsme společně s našimi zákazníky průkopníky inovativního použití technických plastů.

Pro náš výrobní závod v Novém Městě na Moravě, který se specializuje na výrobu strojních součástí z alkalického polyamidu 6, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

ÚDRŽBÁŘ elektro/strojní

Náplň práce:

  • odstraňování poruch strojů a zařízení
  • preventivní údržba a péče o stroje a zařízení
  • drobná údržba budov
  • vedení potřebné provozní dokumentace
  • třísměnný provoz

Požadujeme

  • výuční list v oboru – nebo: SOU, SŠ v oboru elektrotechniky
  • vyhláška 50/1978 Sb., §6
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost
  • ochota učit se novému, flexibilita a schopnost práce v týmu
  • svářečský průkaz výhodou
  • základní znalost angličtiny nebo němčiny vítána

Nabízíme

  • rozmanitou pracovní náplň u moderní a perspektivní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na závodní stravování
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • odborná školení
  • roční odměnu
  • mimořádné odměny
  • nástup od 1.7.2017
  • pracovní poměr na dobu neurčitou

V případě zájmu o tuto pozici se obraťte na následující kontakt:
SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o., Petrovická 312, 592 31 Nové Město na Moravě
Ing. Lenka Šperlingová, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář