Volné pracovní místo  Změnař/Seřizovač

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 33 000–42 000 Kč / měsíc

Pro menší zahraniční výrobní společnost hledáme technicky zdatné uchazeče
Náplň práce:

Příprava forem pro montáž do stroje
Kontrola forem
Kompletace forem, montáž příslušenství, zapojení vstřikovačů, kontrola funkce vyhazovačů
Zjišťování poškození forem, výměna těsnění, čištění a mazání
Výměna forem ve strojích, zastoupení mistra při seřízení stroje pro danou formu
Demontáž forem a jejich příslušenství po výrobě a kontrola

Požadavky:

Zkušenost z údržby, výhodou praxe na obdobné pozici
Znalost práce se stroji jako seřizovač velkou výhodou
Mechanická zručnost, fyzická zdatnost (práce ve výškách, zvedání břemen)
Vyučení v technickém oboru

Máte zájem o nabídku Změnař/Seřizovač?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Kloučková z HR Direct s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Změnař/Seřizovač

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.