Volné pracovní místo  ÚDRŽBÁŘ (I PRO JUNIORY, 13. A 14. PLAT)

Lokalita Chomutov a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Jste technicky zruční a hledáte stabilní zaměstnání, které Vás posune vpřed? Máme pro Vás zajímavou příležitost!
Pro společnost působící v automobilovém průmyslu hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

ÚDRŽBÁŘ
Náplň práce:
  • údržba a oprava strojů
  • seřizování a kontrola strojů
  • údržba automatizovaných výrobních linek
  • evidence prostojů a spotřeby náhradních dílů

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru strojírenství
  • zámečnické dovednosti
  • základní orientace ve strojní dokumentaci
  • orientace v oboru senzoriky a pneumatiky
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu/svozová doprava
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • školení na VZV, zdvihací zařízení, roboty
  • vzdělávací kurzy
  • možnost profesního růstu
  • moderní pracovní prostředí

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Jestliže Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Máte zájem o nabídku ÚDRŽBÁŘ (I PRO JUNIORY, 13. A 14. PLAT)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bao Nhi Tranová z Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ÚDRŽBÁŘ (I PRO JUNIORY, 13. A 14. PLAT)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.