Nabídka práce ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Volné pracovní místo  ÚDRŽBÁŘ/KA - až 35 000 Kč + náborový příspěvek 50 000 Kč

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 27 000–35 000 Kč / měsíc

Hledáme údržbáře (m/ž) pro nadnárodní společnost, která se zabývá potiskem obalů pro potravinářský průmysl. Máte min. §5 vyhlášky 50 a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
  • seřizování a údržba výrobních linek
  • kontrola a údržba budov a jejich zařízení

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • min. § 5 vyhlášky 50/78 Sb.
  • základní znalost obsluhy PC (Excel)
  • technické myšlení, znalost principů mechaniky, pneumatiky a hydrauliky, elektromechaniky
  • zkušenost na obdobné pozici VÝHODOU

Nabízíme

  • mzda 27 000 Kč – 35 000 Kč (finanční ohodnocení dle zkušeností)
  • náborový příspěvek 50 000 Kč
  • měsíční prémie ze základní mzdy až 25 %
  • pravidelné roční navyšování mzdy
  • příspěvek do Cafeterie 1 000 Kč měsíčně
  • práci na 8h směny (třísměnný provoz)
  • stravování v závodní jídelně
  • stravenky
  • příspěvek na dojíždění (nad 20 km)
  • 25 dní dovolené
  • čisté pracovní prostředí v moderním závodě v N. Bydžově

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte nás!

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka - o nás

• Mezinárodní společnost Manuvia vznikla v roce 1998.

• Pro každého z vás najdeme práci přesně na míru dle vašich představ a požadavků.

• Naše nabídka pracovních míst je rozmanitá, a proto máme v současnosti tisíce spokojených zaměstnanců napříč Evropou.

• Působíme v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Srbsku a v Německu.

• Více se o nás dozvíte na www.manuvia.cz.

číst dále

Dostanete peníze navíc

Nabízíme práci pro každého

Poskytujeme bezplatné služby

Zanecháte nám kontakt

My Vám odpovíme do 24 hodin

Setkáme se na pobočce

Sledujte nás