Volné pracovní místo  ÚDRŽBÁŘ - PRAHA

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 10 000–20 000 Kč / měsíc

Pro naši stabilní dynamickou společnost, kde je neustále co spravovat, instalovat, zařizovat, dojednávat, hledáme uchazeče na pozici údržbáře, kterého baví nejen fyzická práce, ale také je rád v kontaktu s dalšími kolegy, případně klienty společnosti.

Náplň práce:

Údržba budov a okolí spojená s drobnými opravami v rámci instalatérských, topenářských, zednických, malířských, natěračských prací.
Vyzvedávání a odvoz věcí/dokumentů souvisejících s firemním provozem.

Požadujeme

  • vyuční list technického směru
  • zkouška z vyhlášky 50/78 sb. §5
  • praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • řidičský průkaz sk. B
  • vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, iniciativu

Nabízíme

  • příjemný přátelský kolektiv
  • firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou apod.
  • práci na HPP dobu neurčitou
  • možnost nástupu IHNED