Volné pracovní místo  Údržbář / Seřizovač do potravinářské výroby

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 32 000–37 000 Kč / měsíc

Jsme společnost vyrábějící různé omáčky (kečup horčice apod.). V tuto chvíli hledáme vhodné adepty na pozici údržbář / mechanik do potravinářské výroby. Náplní práce bude seřízení a nastavení stroje na kterém se následně budou vyrábět omáčky všeho druhu. Nastavení etiket víček apod.

Požadujeme
  • úplné střední odborné vzdělání strojního zaměření nebo elektro
  • řidičský průkaz sk. B osvědčení o řízení VZV výhodou
  • potravinářský průkaz je nezbytnou nutností!
  • samostatnost pečlivost a ochota učit se nové věci
  • ochota pracovat na dvě směny (ranní odpolední)

Náplň práce
  • údržba oprava a seřizování strojního zařízení v potravinářské výrobě
  • manipulace s materiálem (VZV ručně "paleťákem")

Nabízíme
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky v hodnotě 90-Kč
  • mzda až 37.000- Kč po zaškolení!
  • osobní ohodnocení
  • kolektivní odměna (v případě splnění měsíčních cílů)
  • zajímavá a různorodá práce v dobrém kolektivu
  • místo výkonu práce: Dobruška