Volné pracovní místo  Údržbář strojů a zařízení - okr. Prostějov

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledá se zkušený údržbář, který provádí nejen mechanickou údržbu, ale i údržbu elektro.

Náplň práce:

  • mechanická i elektro údržba strojů a zařízení
  • řešení závad, problémů

Požadujeme

  • platnou vyhlášku 50, § 6 a vyšší
  • zkušenosti s údržbou strojů a zařízení ve výrobní firmě
  • pečlivost, manuální zručnost
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • práci na HPP významné výrobní firmy
  • stravenky, možnost stravování na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity
  • lokalita pracoviště: okr. Prostějov

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.