Volné pracovní místo  Údržbář strojů s elektro vyhláškou (od 20.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Společnost v Prostějově rozšiřuje svůj tým o šikovného údržbáře strojů! Máte chuť poznat mezinárodní prostředí úspěšné společnosti, pracovat s moderními stroji a technologiemi a hledáte práci v přátelském kolektivu? Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • údržba strojů po stránce mechanické i elektro
  • schopnost identifikovat problém na stroji a opravit
  • programování strojů
  • čtení z technické dokumentace

Požadujeme

  • technické vzdělání
  • platná vyhláška 50/§6
  • zkušenosti s opravami výrobních strojů
  • samostatnost, manuální zručnost

Nabízíme

  • práce na HPP v moderním prostředí rostoucí společnosti v Prostějově
  • přátelská atmosféra
  • finanční odměna s bonusy
  • stravování na pracovišti
  • balíček lákavých firemních benefitů
  • jazykové kurzy a jiná školení
  • nástup možný ihned