Volné pracovní místo  Údržbář/technický pracovník – 1 směna #1825

Lokalita Brno a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 29 000–31 000 Kč / měsíc

Hledáme údržbáře areálu/technického pracovníka na 1 směnu-ranní, který se nám postará o areál společnosti. Nabízíme motivující finanční ohodnocení, náborový příspěvek a stabilní zaměstnání.

Jsme výrobce trezorů, pevnostních skříní, bankomatů a peněžních systémů a budeme se těšit na Váš životopis.

Náplň práce:
  • kontrola technického stavu budov
  • provádění drobných oprav
  • spolupráce s externími dodavateli služeb
  • údržba komunikace v areálu firmy (sečení trávy, úklid sněhu)
  • vývoz kontejnerů
  • řízení služebního vozidla

Požadujeme

  • praxe na pozici údržbáře/technického pracovníka
  • řidičský průkaz sk. B
  • aktivní přístup, technickou a manuální zručnost

Nabízíme

  • zajímavou a stabilní práci v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • motivující finanční ohodnocení
  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • pouze ranní směna 7,5 hodiny
  • 25 dní dovolené
  • možnost nástupu ihned
  • Lokalita: Rajhrad

Jiná sdělení

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!