Volné pracovní místo ÚDRŽBÁŘ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ (Mladoboleslavsko)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Středočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Hledáte pracovní příležitost v Libereckém kraji na pozici ÚDRŽBÁŘ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ a máte v tomto oboru alespoň rok praxi? Pak neváhejte a kontaktujte nás!

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou klimatizací a chlazení motorů, hledá nového člena do svého týmu na pozici:

ÚDRŽBÁŘ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ

Náplň práce:

  • údržba a seřízení vstřikovacích lisů
  • zodpovědnost za kvalitu všech fází procesu vstřikování
  • provádění údržby těchto lisů dle plánu údržby

Požadujeme

  • vyučení v oboru – mechanik, opravář strojů nebo strojní zámečník
  • alespoň 1 rok zkušeností na obdobné pozici
  • znalost práce se vstřikovacími lisy
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • zázemí silné mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Místo výkonu práce: Středočeský kraj