Volné pracovní místo  Údržbář výrobní linky

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, společnost sídlící v blízkosti Kladna, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Údržbář výrobní linky

Náplň práce:
  • seřizování strojů
  • údržba a pravidelná kontrola utilit (kotelna, kompresorovna, vzduchotechnika atd.)
  • správa a údržba objektu

Požadujeme

  • vyhlášku 50 minimálně § 6,
  • praxi v řemeslných oborech
  • praxe ve strojírenském průmyslu výhodou
  • schopnost zvládat drobné zámečnické práce a údržbu budovy

Nabízíme

  • zajímavou práci a příjemný kolektiv
  • dobré finanční ohodnocení a benefity (roční a věrnostní bonus, příspěvek na penzijní, týden dovolené navíc, stravování)

Jiná sdělení

Nástup: Ihned
Lokalita: Unhošť