Volné pracovní místo Úklidoví pracovníci/ce – BRNO-ŽLUTÝ KOPEC

aktivní
Clarima, s.r.o.
Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
základní
Hrubý plat
Odměna: 59,-Kč/hod.+ os. hodnocení.

Přijmeme pracovníky/ce na provádění úklidových prací v BRNĚ na ŽLUTÉM KOPCI.

Náplň práce:

Vaše náplň práce bude zahrnovat úklid nemocničních prostor, pokojů, ambulancí, chodeb, toalet a zázemí zaměstnanců nemocnice. K této práci budete potřebovat pečlivost a zodpovědnost.

Požadujeme

Nástup: Ihned
Podmínky: Zkušenosti v oblasti úklidu jsou Vaší předností.

Nabízíme

Počet volných míst: 2

Jiná sdělení

Pracovní doba: Po-Pá 6:00 – 14:00hod.
Vhodné pro muže i ženy.