Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Uklízečka
Lokalita:
Uherské Hradiště
Může se Vám hodit:
Uklízečka Uherské Hradiště

Volné pracovní místo Úklidový pracovník/ce – UHERSKÝ BROD ID

aktivní
Clarima, s.r.o.
Místo pracoviště
Uherský Brod
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Vzdělání
základní
Hrubý plat
65,- Kč /hod.

Přijmeme pracovníka na provádění úklidových prací v UHERSKÉM BRODĚ.

Náplň práce:
Vaše náplň práce bude zahrnovat úklid vestibulu pošty, vč. přepážek, skladových prostor a zázemí.

Požadujeme

Nástup: dohodou
Podmínky: Spolehlivost a pečlivost je Vaší předností. Místo je vhodné pro OZP nebo OZZ.

Nabízíme

Dlouhodobou spolupráci.

Jiná sdělení

Pracovní doba: Po-Pá 6:00–9:00 hod.

Podobné nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU
Celkový úklid prodejny, zázemí prodejny, prostor před prodejnou.
Radek Polášek Vazová 2361, Uherský Brod Zkrácený úvazek
dnes
UKLÍZEČ/KA
DPP. Zodpovědný přístup k práci, samostatnost, pečlivost. Záskok za dovolenou.
KASTEK komponenty s.r.o. Vazová 2375, Uherský Brod Brigády
dnes
pomocná síla v sociálních službách
Dohoda o proivedení práce - pomocné práce při poskytování komplexní péče a podpory při vytváření základních hygienických a pracovních návyků při péči o uživatele
včera
uklízeč/ka
mytí oken, generální úklidy, předkolaudační úklidy, ŘP sk. B, dobrý zdravotní stav. Kontakt telefonicky nebo e-mailem.
BEDNÁŘ UH, s.r.o. Jaktáře 1529, Uherské Hradiště Plný úvazek
aktivní
uklízeč/ka - hospodyně
ZK/MK, prac. doba 5.30 - 9.30 a 18.00 - 21.00 hod., min. rok zkušeností s prací na pozici uklízečky/uklízeče či hospodyně, osobní schůzka možná po e-mailové domluvě
Marie Kusáková Dědina 2, Ostrožská Nová Ves Plný úvazek
aktivní
uklízeč/ka
úklid kancelářských a nebytových prostor v centru UH, prac. doba Po-Pá od 8 do 14 hod. Kontakt e-mailem.
Korda Servis s.r.o. Průmyslová 712, Uherské Hradiště Zkrácený úvazek