Volné pracovní místo  Umíte navrhovat SW?

Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–100 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Je návrh SW něco, co Vás baví? Jste technický typ člověka?
Naše vývojové oddělení potřebuje ryze technického IT analytika s velmi dobrou praktickou znalostí jazyka UML.
V hledáčku máme někoho, kdo zvládne tvořit technické zadání do vývoje tak, aby na základě toho zadání mohli vývojáři psát kód.
Nebudete business analytik, ani datový. Budete čistý IT analytik.

Náplň práce:
  • Gró Vaší práce bude příprava návrhů SW řešení do vývoje
  • Konzultace se zákazníkem
  • Tvorba analytické dokumentace (funkční specifikace, datový model, usecase).
  • Budete první, kdo bude ověřovat, zda vámi navržené funkce byly vyvinuty v souladu se specifikací, řešit s vývojáři situace.

Požadujeme

  • Technické / IT vzdělání / MatFyz, ČVUT a podobné zaměření je velké plus
  • Výborná praktická znalost UML, Enterprise Architect
  • Orientace v základních pojmech jako Requirement, Feature, Usecase, Data model
  • Zkušenost s návrhem API rozhraní
  • Schopnost vytvářet vlastní návrhy SW, ale i návrhy existujících SW modulů

Nabízíme

  • 20 dní dovolené + 5 navíc
  • Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice
  • Vzdělávací kurzy, školení, certifikace
  • Kafetérie (sport, kultura, cestování)
  • Firemní mobil a notebook
  • Stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Bonusy/prémie
  • Ppříspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Možnost delšího neplaceného volna

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Umíte navrhovat SW??

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Vybíhalová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Umíte navrhovat SW?

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.