Volné pracovní místo  Universální frézař pro kusovou výrobu

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Práce převážně na klasických nástrojařských frézkách.

Požadujeme

  • Vyučení v oboru.
  • Schopnost přesné orientace v technických výkresech.
  • Zkušenosti s kontrolou výrobků a používáním měřidel.
  • Manuální zručnost, pečlivost a přesnost.

Nabízíme

Zajímavé mzdové ohodnocení, zaměstnanecké výhody, práci ve stabilní společnosti.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost HAM-FINAL, s.r.o.
Hlavním předmětem podnikání společnosti je nástrojářství. Výroba a prodej nástrojů s řeznou částí ze slinutého karbidu a cermetu, dále i z jiných progresivních řezných materiálů, jako jsou PKD a CBN pro opracování přesných děr třískovým obráběním.
Náplň činnosti firmy HAM-FINAL ,s.r.o.
  • výstružníky,
  • výhrubníky,
  • vyvrtávací nástroje,
  • kombinované a tvarové nástroje,
  • speciální nástroje na zakázku,
  • nástrojové systémy pro CNC stroje,
  • nástroje s řeznou částí z cermetu, PKD nebo CBN pro třískové obrábění,
  • prodej SK vrtáků a fréz,
  • poradenství v oblasti technologie obrábění.
Více informací naleznete na stránkách: použijte odpovědní formulář

Místo práce: Brno - Slatina

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte možnost "odpovědět".

Platnost inzerátu končí 19. 11. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.