Volné pracovní místo  Validační specialista farmacie

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-14-226700. Máte zkušenost s validacemi ve farmacii? Domluvíte se anglicky? Jste pečlivý a rád děláte administrativní činnost! Pak čtěte dále!<br/>
<br/>Právě hledáme člověka pro farmaceutickou společnost na pozici Validační specialista!<br/>
<br/>Co bude Vaše náplň práce? <ul>
<li> Příprava a zpracování validací, kvalifikací</li>
<li> Tvorba validačních plánů a postupů</li>
<li> Odborná spolupráce při přípravě, měření, kvalifikaci a validaci prostor, zařízení, systémů a procesů farmaceutické výroby </li>
<li> Provádění interních auditů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> 2 roky praxe v oddělení registrací či jako validační specialista</li>
<li> Dobrá znalost validací, kvalifikací výrobního zařízení a provozů</li>
<li> Angličtina na komunikativní úrovni (B1)</li>
<li> Znalost Správné výrobní praxe výhodou</li>
<li> Pečlivost, důslednost, nadšení pro práci</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> pravidelná možnost práce z domova</li>
<li> příspěvek na stravné</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
</ul>