Volné pracovní místo  Vánoční brigáda - doplňování zboží

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 130 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Hledáme šikovné pracovníky co si chtějí vydělat před svátky i po svátcích.
Jedná se o brigádu ve velkoobchodu s potravinářským a jiným zbožím.

Náplň práce:
  • doplňování zboží, mléčné a jiné výrobky
  • kontrola etiketek
  • rovnání zboží
  • vyndávání zboží z krabic

Požadujeme

  • osobnostní předpoklady a dovednosti
  • pracovitost, samostatnost
  • spolehlivost
  • potravinářský průkaz
  • TR

Nabízíme

  • Zaměstnanecké výhody, benefity
  • mzda 130 Kč/hod
  • možnost dlouhodobé brigády
  • zálohy
  • přátelský kolektiv
  • směny dle domluvy s koordinátorem
  • stabilní zázemí

Vhodné pro

Absolventy, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.