Volné pracovní místo  VÁNOČNÍ BRIGÁDA na prodejně, 100 Kč/hod., Hradec Králové

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 5-19-259518. Hledáte brigádu před Vánoci? Rádi komunikujete se zákazníky a zajímáte se o moderní technologie?<br/>
<br/>Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici:<br/>
<br/>PODPORA ZNAČKOVÉ PRODEJNY <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> podpora při kontaktu se zákazníky spojená s chodem prodejny</li>
<li> vyřizování zákaznických dotazů na prodejně</li>
<li> poskytování přesných informací týkajících se nabízených produktů a služeb zákazníkům</li>
<li> prodej služeb společnosti zákazníkům</li>
</ul>
<br/>Nástup: listopad 2017 (smlouva do konce roku)<br/>Plat: 100 Kč/hod. <br/>Lokalita: Hradec Králové<br/>Úvazek: 20-25 hodin/týdně (flexibilita každý všední den spíše odpoledne, mohou se objevit i víkendy)

Požadujeme

<ul>
<li> minimálně středoškolské vzdělání (ideálně student VŠ)</li>
<li> velmi dobré komunikační schopnosti</li>
<li> praxe na obdobné pozici výhodou </li>
<li> základní komunikativní znalost AJ </li>
<li> znalost práce na PC a a základní orientace v moderních technologiích</li>
<li> pozice je vhodná i pro maminky na mateřské</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> získání praxe</li>
<li> příjemný kolektiv a pracovní prostředí</li>
</ul>