Volné pracovní místo Vedlejší činnost vedená z domova. Příjem 8-12 tis./měs.

aktivní
Petra Kotková
Místo pracoviště
Česká republika
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:

  • maloobchod/ klientský servis
  • rozvoj firmy
  • organizace obchodu

Požadujeme

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání/vyučen
  • zodpovědný přístup k práci
  • odpovídající časové možnosti

  • není vhodné jako krátkodobý přivýdělek-preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme

Jsme prosperující, zavedená obchodně poradenská firma a nabízíme následující uplatnění: – vedlejší činnost 2–3 hod. denně. Příjem 8–12 tis. – zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy – využití počítače a internetu – práce vedena z velké části z domova – uplatnění pro muže i ženy – plné zaškolení na danou pozici – možnost osobního ,finančního a kariérního růstu – později možná i hlavní činnost s výborným finančním ohodnocením.

Jiná sdělení

Jak nyní postupovat abyste u nás získali uplatnění:

Nyní klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT a my Vás budeme následně nezávazně kontaktovat s podrobnějšími informacemi a instrukcemi.