Volné pracovní místo  Vedoucí distribuční sítě pro okres Uherské Hradiště

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 16 000–20 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme česká obchodní společnost, největší distributor dodávající tisk a doplňkové zboží po celé republice. Také jsme alternativní poštovní operátor, který pro své zákazníky roznáší noviny a adresné zásilky.

Jsme odborníci na poštovní služby. Máme deset poboček po celé republice a pracuje pro nás již více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do domácností a firem roznášejí dopisy a letáky.

Stále rosteme, a proto hledáme kolegu či kolegyni na pozici Vedoucí poštovní distribuční sítě pro pobočku ve Zlíně.

Náplň práce:
  • dostanete na starosti svěřený region Uherské Hradiště a budete dohlížet na to, abyste měli ve svém regionu dostatek šikovných doručovatelů, budete je školit a kontrolovat jejich práci
  • budete pracovat na počítači v interním systému, vyhodnocovat efektivitu distribuce, ale často se dostanete i do terénu

Požadujeme

  • jste silná osobnost odolná vůči stresu
  • jste spolehlivý, časově flexibilní a samostatný
  • jste komunikativní a přátelská osobnost
  • berete jako výzvu budovat novou síť koordinátorů a doručovatelů
  • máte dobrou znalost MS Office, především Excel (každodenní využití)
  • vlastníte řidičské oprávnění skupiny B
  • pokud máte zkušenosti v oblasti poštovních služeb či zkušenosti s vedením týmu, pak jsou velkou výhodou

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci na hlavní pracovní poměr – budete v kanceláři, ale dostanete se i do terénu
  • přátelský kolektiv
  • služební telefon i k osobním účelům
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • stravenky, kartu Multisport
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Místo pracoviště: Zlín