Volné pracovní místo  VEDOUCÍ DODAVATELSKÉ KVALITY|AŽ 60 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 4-30-204225. Chcete získat zajímavé finanční ohodnocení, pracovat na mezinárodních projektech a rozšířit své zkušenosti v oblasti dodavatelské kvality. Pokud ANO, tak právě pro Vás máme nyní pracovní příležitost.<br/>
<br/>Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící v mezinárodním měřítku, hledáme vhodné uchazeče na pozici "VEDOUCÍ DODAVATELSKÉ KVALITY|AŽ 60 000 KČ|".<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> povedete skupinu techniků v oblasti dodavatelské kvality</li>
<li> budete odpovědní za vstupní kontrolu</li>
<li> budete se podílet na hodnocení dodavatelů</li>
<li> budete také sledovat stav reklamací</li>
<li> podílíte se na zákaznických a systémových auditech</li>
<li> budete ověřovat efektivitu nápravných opatření</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v technické oblasti</li>
<li> zkušenosti s vedením týmu/skupiny</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B1)</li>
<li> znalost požadavků zákazníků na schvalování dodavatelských dílů (PPAP, APQP…)</li>
<li> organizační, vyjednávací a komunikační dovednosti</li>
<li> dobrá znalost práce s PC (Win, Office)</li>
<li> řidičský průkaz skupiny B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> variabilní systém odměn</li>
<li> možnost relokačního balíčku</li>
<li> příplatky na stravování (stravenky)</li>
<li> životní a penzijní připojištění</li>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
</ul>