Volné pracovní místo  Vedoucí elektronického prodeje

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti specializovaného velkoobchodu s komponenty pro počítačové a telekomunikační sítě, hledáme uchazeče/ky na pozici: Vedoucí elektronického prodeje

Náplň práce:
  • zpracování obchodních nabídek optimalizovaných na požadavky zákazníků
  • vedení agendy projektů, jejích řízení a dokončení
  • navrhování technických a organizačních změn při provozu obchodního systému ke zlepšení ergonomie, produktivity a přesnosti
  • sledování včasného a přesného plnění pracovních úkolů podřízených, navrhování odměňování
  • úzká spolupráce s Produkt Managery a Marketing Managerem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s prodejem přes elektronický obchodní systém (e-shop)
  • znalost práce na PC, zkušenosti s běžnými logistickými systémy či ERP (NORIS)
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • zkušenost s oraganizací práce pro menší tým výhodou
  • znalost Aj
  • základní vědomosti nebo praxe v oblasti IT, hardware, sítí - vyhodou

Nabízíme

  • výkonný a rozsáhlý informační systém dostupný kdekoliv a kdykoliv
  • nový el. obchodní systém
  • mobilní telefon
  • příspěvek na reprezentativní oblečení
  • příspěvek na stravné v podobě Gastrostravenek
  • 4 týdny dovolené + 1 týden osobního volna navíc

Plat: motivující + bonusy z prodeje za celý tým
Nástup: ihned nebo dle dohody
Lokalita: Brno

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".