Volné pracovní místo  VEDOUCÍ EXPORTNÍHO ODDĚLENÍ

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Máte zkušenosti se zahraničním obchodem a orientujete se v mezinárodním prostředí? Ovládáte perfektně některý ze světových jazyků - angličtinu, němčinu či francoužštinu? Jste komunikativní s dobrými vyjednávacími a prodejními dovednostmi? Potom je tato pozice přímo pro Vás.

Zaměstnavatel:
Rozvíjející se firma zásobující tuzemský i zahraniční trh plastovými okny a dveřmi. Hlavním posláním společnosti i jejich zaměstnanců je s nadšením poskytovat kvalitní služby, které zvýší hodnotu a užitek bydlení.

Pracovní náplň:

  • akvizice nových zákazníků a analýza zahraničních trhů, péče o stávající zákazníky
  • tvorba obchodního plánu a jeho plnění, zodpovědnost za ekonomické výsledky
  • vedení a motivace spolupracovníků

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v technickém, obchodním oboru či ekonomickém směru
  • min. 3 roky praxe v zahraničním obchodě, výhodou prodej technických produktů
  • aktivní znalost AJ či NJ či FJ či IT slovem i písmem, znalost dalších jazyků vítána
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost mezinárodního prostředí
  • výborné komunikační schopnosti, vyjednávací a prodejní dovednosti
  • elán a příjemné vystupování, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • ŘP sk „B“ – aktivní řidič, ochota cestovat do zahraničí
  • bydliště v regionu

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní dynamické firmy
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí
  • systém benefitů