Volné pracovní místo  Vedoucí finančního oddělení s němčinou

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem v Teplicích, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • komplexní vedení finančního oddělení menší výrobní společnosti
  • vedení menšího týmu podřízených

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxi na stejné či obdobné pozici (vedoucí finančního oddělení, ekonom společnosti apod.)
  • všeobecný přehled v oblasti podnikových financí
  • aktivní znalost německého jazyka slovem i písmem podmínkou! (každodenní komunikace se zahraničím)
  • dobré analytické schopnosti
  • organizační dovednosti

Nabízíme

  • nástupní plat odpovídající zkušenostem kandidáta
  • zaměstnanecké benefity
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • moderní pracovní prostředí

Jiná sdělení

Možnost nástupu: ihned, příp. dle dohody

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".