Volné pracovní místo  Vedoucí kanceláře

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, zabývající se problematikou průmyslové automatizace a výrobních IS, hledáme vhodného uchazeče na pozici: Vedoucí kanceláře.

Náplň práce:
  • Business Development
  • Řízení nabídkové činnosti
  • Samostatné řízení zakázek
  • Vedení projektových a realizačních týmů
  • Disciplinární a metodické vedení týmu

Požadujeme

  • Zkušenosti v oblasti procesní automatizace, znalost místního trhu a prostředí
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. – nutno splňovat podmínky pro získání osvědčení §8
  • Zkušenost s Business Developmentem
  • Zkušenost s rozpočtováním projektů a tvorbou nabídek
  • Zkušenosti s vedením, rozvojem, motivací a náborem zaměstnanců
  • Zkušenosti s vedením projektových a realizačních týmů
  • Celkový přehled v oblasti měřicí a regulační techniky
  • Uvítáme znalost některého z CAE systémů, nejlépe E-Plan, AutoCAD, COMOS, apod.
  • Vítány znalosti a zkušenosti z oblasti tvorby SW pro PLC/DCS
  • 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost anglického, popř. německého jazyka
  • Komunikativní znalost českého jazyka

Nabízíme

  • Roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • Notebook, případně mobilní telefon
  • Jazykové kurzy
  • Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
  • Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

Místo pracoviště: Brno
Nástup: ihned/dohodou