Volné pracovní místo  Vedoucí konstrukce/ industrializace

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta - významnou mezinárodní strojírenskou společnost -hledáme vhodné kandidáty pro nově otevřenou pozici:

Vedoucí konstrukce/ industrializace

Profesní cíl:
Řízení konstruktérů jejich hodnocení a motivace a související administrativa a archivace dokumentů.

Náplň práce:
vedení hodnocení a motivace menšího týmu
komunikace mezi vývojovou částí společnosti a jednotlivými výrobními a montážními divize
úkolování podřízených a řízení jejich činnosti
odpovědnost za kompletnost projektové dokumentace její aktuálnost včetně výkresů a kusovníků
odpovědnost za přípravu výkresové dokumentace pro výrobu
technické výpočty a analýzy navrhovaných řešení

Požadavky na uchazeče:
VŠ technického zaměření
min. 5 let praxe na technicky zaměřené pozici
zkušenost s řízením lidí velmi dobré organizační schopnosti
technický background
velmi dobrá znalost AJ
zkušenost s prací v ERP systému
znalost práce s 3D CAM systémy

Nabízíme:
zázemí stabilní mezinárodní společnosti
možnost odborného růstu
motivující finanční ohodnocení a rozsáhlý systém firemních benefitů
odpovědnou a zajímavou náplň práce
pracoviště: Praha

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš profesní životopis (v ČJ a AJ).