Volné pracovní místo  VEDOUCÍ KOORDINÁTOR SERVISNÍCH TECHNIKŮ, ref. č. IV-009

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je významný poskytovatel zdravotnických pomůcek na českém trhu a svým zákazníkům zajišťuje rovněž i servis těchto zdravotnických prostředků. V současné době hledáme pro doplnění týmu servisních techniků ambiciózního a schopného uchazeče na pozici vedoucího servisních techniků.

Náplň práce:

  • organizace oprav pracovníků servisního střediska
  • jednání se zákazníky
  • denní kontrola oprav a kontrola práce podřízených
  • kontrola zásob a materiálů
  • monitoring frekvence oprav a ziskovost objednávek
  • plánování expedice a dodávek zboží
  • poskytování záručního a pozáručního servisu, tj. opravy poruch elektrických a mechanických částí
  • řízení logistiky, vyskládání a složení zboží, plánování rozvozu po pobočkách
  • zlepšování procesů
  • práce na centrále i v terénu
  • vedení týmu servisních techniků

Nástup: možný ihned
Pracoviště: Brno

Požadujeme

  • min. SŠ strojírenského / technického směru
  • zkušenost na podobné pozici min. 3 roky
  • zkušenost s opravou zdravotnických prostředků výhodou
  • anglický jazyk komunikativní úrovni podmínkou
  • ŘP sk. B
  • příjemné vystupování a orientace na zákazníka
  • dobré komunikační schopnosti
  • aktivní přístup k práci, vysoká motivace
  • kreativita a pozitivní myšlení
  • špičková kvalita práce
  • ochota pracovat na sobě a dále se rozvíjet
  • systematičnost, dobré organizační schopnosti
  • přirozená autorita
  • ochota cestovat v rámci svěřeného regionu

Nabízíme

  • práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • přátelskou atmosféru a empatickou firemní kulturu
  • mladý a dynamický kolektiv
  • zajímavou a variabilní práci
  • kariérní růst
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • příspěvek na stravování a další benefity
  • platové ohodnocení 25 - 35 tisíc v závislosti na schopnostech a zkušenostech

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.