Volné pracovní místo  Vedoucí koupelového studia

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro velkoobchodní společnost zaměřující se na sortiment voda-plyn-topení hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Vedoucí koupelnového studia.
Náplň práce:
  • péče o vzhled koupelnového studia
  • zpracovávání nabídek na PC
  • vyřizování zakázek
  • fakturace
  • práce vykonávaná ze 70% v kanceláři (které se nachází v koupelnovém studiu) a 30% možnost vyrážení do terénu
  • akvizice a péče o aktivní zákazníky

Požadujeme

  • důležitá a nutná je znalost sortimentu sanitární techniky
  • komunikativnost, samostatnost, odpovědnost
  • reprezentativní vystupování
  • znalost práce na PC
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • stálé a stabilní pracovní zázemí
  • mzdové ohodnocení cca 17.000 Kč + provize z prodeje
  • nástup ihned nebo dohodou
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • místo pracoviště: Praha 10